U15-jarigen/2de ronde

VK Design Evergem vs Huize Goossens Appels A

4-3

27-01-2019

15:00

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

VK Design Evergem vs Opel Haeck Drongen B

7-1

10-02-2019

15:00

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

Mini Sint-Gillis-Waas vs VK Design Evergem

UITGESTELD

NIEUWE DATUM VOLGT

SGW: Sporthal De Gavers, Kardinaal Jozef Cardijnstraat 1 – 9170 Sint-Gillis-Waas

Huize Goossens Appels A vs VK Design Evergem

3-7

24-02-2019

13:00

DEN: Sporthal Appels, Steenweg Van Aalst 41 – 9200 Dendermonde

VK Design Evergem vs Mini Sint-Gillis-Waas

10-4

17-03-2019

14:00

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

VK Design Evergem vs MVC Kameleon Landegem

14-1

24-03-2019

15:00

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

MVC Aalter vs VK Design Evergem

5-5

31-03-2019

10:00

ALT: Sporthal Aalter, Lindestraat 17 – 9880 Aalter

MVC Kameleon Landegem vs VK Design Evergem

5-6

14-04-2019

11:00

NEV: Sporthal Oostbroek, Zeistraat 19 – 9850 Nevele

VK Design Evergem vs MVC Aalter

4-1

26-04-2019

18:00

SJG: sporthal Sint-Jozef, Ebergiste De Deynestraat 2 - 9000 Gent

Opel Haeck Drongen B vs VK Design Evergem

2-6

28-04-2019

14:00

ZWI: sporthal Hekers, Ter Linden 29 - 9052 Zwijnaarde

Wedstrijd
Datum
Uitslag

VK Design Evergem vs Huize Goossens Appels A

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

27-01-2019

15:00

4-3

VK Design Evergem vs Opel Haeck Drongen B

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

10-02-2019

15:00

7-1

Mini Sint-Gillis-Waas vs VK Design Evergem

SGW: Sporthal De Gavers, Kardinaal Jozef Cardijnstraat 1 – 9170 Sint-Gillis-Waas

UITGESTELD

NIEUWE DATUM VOLGT

Huize Goossens Appels A vs VK Design Evergem

DEN: Sporthal Appels, Steenweg Van Aalst 41 – 9200 Dendermonde

24-02-2019

13:00

3-7

VK Design Evergem vs Mini Sint-Gillis-Waas

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

17-03-2019

14:00

10-4

VK Design Evergem vs MVC Kameleon Landegem

ERT: Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34 – 9940 Evergem (Ertvelde)

24-03-2019

15:00

14-1

MVC Aalter vs VK Design Evergem

ALT: Sporthal Aalter, Lindestraat 17 – 9880 Aalter

31-03-2019

10:00

5-5

MVC Kameleon Landegem vs VK Design Evergem

NEV: Sporthal Oostbroek, Zeistraat 19 – 9850 Nevele

14-04-2019

11:00

5-6

VK Design Evergem vs MVC Aalter

SJG: sporthal Sint-Jozef, Ebergiste De Deynestraat 2 - 9000 Gent

26-04-2019

18:00

4-1

Opel Haeck Drongen B vs VK Design Evergem

ZWI: sporthal Hekers, Ter Linden 29 - 9052 Zwijnaarde

28-04-2019

14:00

2-6