Palmares

3de nationale

Kwalificatie eindronde + promotie naar 2de nationale

4de nationale B

Kampioen = promotie naar 3de nationale

U13-jarigen

Kampioen in C-reeks

Kern Evergem

Verliezend bekerfinalist

Zaterdagcompetitie

Kampioen

Kern Evergem

Vice-kampioen in A-reeks + winnaar Beker Kern Evergem

1ste nationale

Degradatie naar 2de nationale

Zaterdagcompetitie

Kampioen

Kern Evergem

Kampioen in B-reeks

2de nationale

Kampioen = promotie naar 1ste nationale

Zaterdagcompetitie

Kampioen

U17-jarigen

Nationaal kampioen

Kern Gent - De Pinte 4B

Kampioen

3de nationale

Kampioen = promotie naar 2de nationale

1ste provinciale

Kampioen = promotie naar 4de nationale

U13-jarigen

Kampioen in B-reeks

Kern Gent - De Pinte 1A

Vice-kampioen

1ste nationale

Landskampioen + winnaar Super Cup

U15-jarigen

Nationaal kampioen + winnaar Beker van België

Kern Evergem

Kampioen in A-reeks

1ste nationale

Landskampioen + winnaar Beker van België

Kern Evergem

Kampioen in B-reeks

3de nationale

Promotie naar 2de nationale na eindronde

1ste nationale

Vice-kampioen na play-offs + kwartfinalist Beker van België

Dames

Verliezer finale Beker van België

1ste nationale

Kwartfinalist Beker van België

Dames

Vice-kampioen + verliezer bekerfinale West-Vlaanderen

1ste nationale

Kwartfinalist Beker van België

2de nationale

Kampioen = promotie naar 1ste nationale

4de nationale

Kampioen = promotie naar 3de nationale

1ste nationale

Degradatie naar 2de nationale

U20-jarigen

Vice-kampioen

Dames

Vice-kampioen

2de provinciale

Kampioen = promotie naar 1ste provinciale

3de provinciale

Kampioen = promotie naar 2de provinciale

2de nationale

Vice-kampioen + promotie na eindronde naar 1ste nationale + WINNAAR BEKER VAN BELGIË (!)

U17-jarigen

Winnaar Beker van België

1ste provinciale

Kampioen = promotie naar 4de nationale + Interprovinciale titel

U16-jarigen

Reekskampioen + winnaar Beker van België + vice-kampioen in strijd om nationale titel

1ste provinciale

Vice-kampioen

3de nationale

Kampioen = promotie naar 2de nationale + kwartfinalist in Beker van België

U16-jarigen

Vice-kampioen

U12-jarigen

Nationaal kampioen + verliezend bekerfinalist

U16-jarigen

Verliezer testmatch om de nationale titel

4de nationale

3de = promotie naar 3de nationale

U12-jarigen

Nationaal kampioen

U14-jarigen

Nationaal kampioen

2de provinciale

3de = promotie naar 1ste provinciale

3de nationale

Degradatie naar 4de nationale

U16-jarigen

Reekskampioen + verliezend bekerfinalist

3de provinciale B

3de = promotie naar 2de provinciale

U14-jarigen

1ste en jongste nationale jeugdkampioen

Seizoen 2017-2018

Seizoen 2016-2017

Seizoen 2015-2016

Seizoen 2014-2015

Seizoen 2013-2014

Seizoen 2012-2013

Seizoen 2011-2012

Seizoen 2010-2011

Seizoen 2009-2010

Seizoen 2008-2009

Seizoen 2007-2008

Seizoen 2006-2007

Seizoen 2005-2006

Seizoen 2004-2005

Seizoen 2003-2004

Seizoen 2002-2003

Seizoen 2001-2002

Seizoen 2000-2001

Seizoen 1999-2000

Seizoen 1998-1999

Seizoen 1997-1998

Seizoen 1996-1997

Seizoen 1994-1995

Seizoen 2017-2018

3de nationale

Kwalificatie eindronde + promotie naar 2de nationale

Seizoen 2016-2017

4de nationale B

Kampioen = promotie naar 3de nationale

U13-jarigen

Kampioen in C-reeks

Kern Evergem

Verliezend bekerfinalist

Seizoen 2015-2016

Zaterdagcompetitie

Kampioen

Kern Evergem

Vice-kampioen in A-reeks + winnaar Beker Kern Evergem

Seizoen 2014-2015

1ste nationale

Degradatie naar 2de nationale

Zaterdagcompetitie

Kampioen

Kern Evergem

Kampioen in B-reeks

Seizoen 2013-2014

2de nationale

Kampioen = promotie naar 1ste nationale

Zaterdagcompetitie

Kampioen

Seizoen 2012-2013

U17-jarigen

Nationaal kampioen

Kern Gent - De Pinte 4B

Kampioen

3de nationale

Kampioen = promotie naar 2de nationale

1ste provinciale

Kampioen = promotie naar 4de nationale

Seizoen 2011-2012

U13-jarigen

Kampioen in B-reeks

Kern Gent - De Pinte 1A

Vice-kampioen

1ste nationale

Landskampioen + winnaar Super Cup

Seizoen 2010-2011

U15-jarigen

Nationaal kampioen + winnaar Beker van België

Kern Evergem

Kampioen in A-reeks

1ste nationale

Landskampioen + winnaar Beker van België

Seizoen 2009-2010

Kern Evergem

Kampioen in B-reeks

3de nationale

Promotie naar 2de nationale na eindronde

1ste nationale

Vice-kampioen na play-offs + kwartfinalist Beker van België

Seizoen 2008-2009

Dames

Verliezer finale Beker van België

1ste nationale

Kwartfinalist Beker van België

Seizoen 2007-2008

Dames

Vice-kampioen + verliezer bekerfinale West-Vlaanderen

1ste nationale

Kwartfinalist Beker van België

Seizoen 2006-2007

2de nationale

Kampioen = promotie naar 1ste nationale

Seizoen 2005-2006

4de nationale

Kampioen = promotie naar 3de nationale

1ste nationale

Degradatie naar 2de nationale

Seizoen 2004-2005

U20-jarigen

Vice-kampioen

Dames

Vice-kampioen

2de provinciale

Kampioen = promotie naar 1ste provinciale

Seizoen 2003-2004

3de provinciale

Kampioen = promotie naar 2de provinciale

2de nationale

Vice-kampioen + promotie na eindronde naar 1ste nationale + WINNAAR BEKER VAN BELGIË (!)

Seizoen 2002-2003

U17-jarigen

Winnaar Beker van België

1ste provinciale

Kampioen = promotie naar 4de nationale + Interprovinciale titel

Seizoen 2001-2002

U16-jarigen

Reekskampioen + winnaar Beker van België + vice-kampioen in strijd om nationale titel

Seizoen 2000-2001

1ste provinciale

Vice-kampioen

3de nationale

Kampioen = promotie naar 2de nationale + kwartfinalist in Beker van België

Seizoen 1999-2000

U16-jarigen

Vice-kampioen

Seizoen 1998-1999

U12-jarigen

Nationaal kampioen + verliezend bekerfinalist

U16-jarigen

Verliezer testmatch om de nationale titel

4de nationale

3de = promotie naar 3de nationale

Seizoen 1997-1998

U12-jarigen

Nationaal kampioen

U14-jarigen

Nationaal kampioen

2de provinciale

3de = promotie naar 1ste provinciale

3de nationale

Degradatie naar 4de nationale

Seizoen 1996-1997

U16-jarigen

Reekskampioen + verliezend bekerfinalist

3de provinciale B

3de = promotie naar 2de provinciale

Seizoen 1994-1995

U14-jarigen

1ste en jongste nationale jeugdkampioen